Pazar , Mayıs 27 2018
Ana Sayfa / Blog / Anadolu Yakası Yüzme Kursu Özel Yüzme Dersleri

Anadolu Yakası Yüzme Kursu Özel Yüzme Dersleri

Anadolu yakası yüzme kursumuz ister kişiye özel isterseniz grup halinde yüzme dersleri vermektedir. Yüzme sağlık açısından oldukça faydalı spor dallarından biridir. Özellikle skolyoz, bel fıtığı, boyun fıtığı gibi omurgadan kaynaklanan rahatsızlıklar için yüzme rahatlatıcı etkisi olan spor dalları arasında yer almaktadır. Sağlık açısından faydalarıyla adından sıkça söz ettiren yüzme sporu sosyal aktivite olarak da her yaş grubu tarafından tercih edilmektedir.

Dört tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde yüzme sporu gerekli gelişmeyi gösterememiştir. Yeni yeni yüzme alanında gelişmeler yaşanmakta ve kişiler yüzme sporuna ilgi duymaktadır. Yüzme kursumuzun amacı yüzmeyi günlük bir aktivite haline getirmek ve herkesin yüzme sporunun faydalarından yararlanabilmesi için yüzmeyi bir alışkanlık haline getirmektir.

Anadolu Yüzme Kursumuzda Özel Yüzme Dersleri Nasıl Verilmektedir?

Gruplar halinde yüzme dersleri alabilirsiniz. Ancak grupla birlikte yüzme dersleri almak istemiyorsanız kişiye özel derslerimizde mevcuttur. Özel yüzme derslerimiz 8 seanslık bir paketten meydana gelmektedir. Aylık paketimiz kapsamında haftada iki gün birer saat özel yüzme dersi verilmektedir. Yüzme dersi almak isteyenlerin durumuna bakılarak özel yüzme dersleri hızlandırılabilir.

Özel yüzme dersleri birebir verilmesi nedeniyle kişilerin durumlarıyla ilgili direk ilişki kurulması söz konusudur. Kişilerin yaşadığı korkular ve suya karşı adaptasyon durumu daha yakından izlenmekte ve yüzme seviyeleri rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Anadolu yakası yüzme kursumuzun özel yüzme derslerini tercih edenler kısa sürede yüzme öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Özel yüzme derslerimizi profesyonel eğitmenler eşliğinde sunuyor ve paket program halinde özel dersinizi almanızı sağlıyoruz. Tek saatlik özel yüzme dersi paketimiz bulunmamaktadır.

Anadolu Yakası Yüzme Kursu Özel Yüzme Dersleri Fiyatları

Yüzme sporunu öğrenmek ve birebir eğitmenler eşliğinde kısa sürede yüzmeye hakim olabilmek için Anadolu yakası yüzme kursumuzun özel yüzme dersleri tam size göre.

Özel yüzme dersleri almak isteyen yetişkin ve çocuklar için fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Ata yüzme Spor Kulübü’nde yüzme dersi almak isteyen kişiler 750 TL ile 1.000 TL arasında bir ücret ödeyerek birebir yüzme dersi alma imkanına sahip olmaktadır.

En Çok Okunanlar

Kelebek Yüzme Tekniği

Kelebek Yüzme Tekniği – Butterfly Swimming Technique Kelebek Yüzme tekniği 1930′lu yılların başından itibaren kelebek …