Pazartesi , Nisan 23 2018
Ana Sayfa / Blog / Ata Yüzme Spor Kulübü Çalışmaları

Ata Yüzme Spor Kulübü Çalışmaları

Bütün ünlü sporcuların başarı hikayelerinde ilk olarak onların ellerinden tutan ve yol gösteren spor kulüplerinin adı geçer. Türkiye Yüzme Federasyonu içinde faaliyet gösteren Ata Yüzme Spor Kulübü de bu spor dalında yetenekli öğrencileriyle Türkiye ve Avrupa’daki yarışmalara katılmakta, yıldız yüzücüler yetiştirmek için çalışmaktadır. Sizin çocuğunuz da bu adaylardan biri olabilir.

Bebeklik çağından başlayarak devam eden eğitim çalışmalarına katılan çocuklarımız ünlü sporcular olamasalar bile sağlıklı bir bedene kavuşurlar ve sosyal ilişkilerinde güçlü kişilikler geliştirirler. Bu arada yetişkinler olarak siz de yüzme sporuna hayatınızda yer verin. Doktorların ideal sporlar olarak tanımladıkları yürüme ve yüzmedir.

Yürümeyi günlük hayatınız içinde her yerde yapabilirsiniz. Yüzmek içinse sizi Ata Yüzme Spor Kulübü’ne katılmaya davet ediyoruz. Maltepe yüzme kursları içinde geçen kulübümüzü öncelikle atayuzme.com.tr adresinden tanıyabilirsiniz.

Spor Yapmanın Kişisel Kazanımları

İnternet sayfamızda göreceğiniz gibi spor yapmanın sadece bedensel açıdan faydaları yoktur. Örneğin yüzme sporunu hayatınıza kattığınızda bütün sporlarda olduğu gibi sportmenlik, dinamizm, ekip ruhu, başarı inancı, insana değer verme ve mükemmel olma ruhunu hissedecek, kişiliğinize yeni değerler katmış olacaksınız. Yetişkinlere özel yüzme dersi programlarımız Ata Yüzme Spor Kulübü içinde aylık kurslar halinde devam etmektedir.

Kendinize zaman ayırın, olabilecek en olumlu sporu deneyin, yüzmenin tadını çıkarın. Gruplar halinde verilen derslerden başka bire bir özel ders alma imkanı da vardır. Yüzme bilenler ise sağlık veya spor amaçlı kulübümüze üye olabilirler.

Kayıt Öncesi Ziyaretinizi Bekliyoruz

Kurslarımıza katılmak isteyenler için önceden randevu alınmasını rica ediyoruz. Kayıt öncesi tesislerimize gelmek ve devam eden dersleri izlemek çok daha olumlu sonuçlar verecektir. Eğitmenlerinizle tanışabilirsiniz. Bu arada yetişkinlere yönelik programların üç istasyondan oluştuğunu, ilk seviyede örneğin nefes alma egzersizleri ve ayak çırpma hareketlerinin öğretildiğini, ikinci istasyonda kol çırpma hareketlerine geçildiğini, üçüncü aşamada ise sürekli serbest yüzme tekniğine başlandığını ipucu diye vermiş olalım.

İstanbul’un Anadolu yakasında yaşayan ve yüzme sporuna gönül veren herkesi bekliyoruz. Yüzme havuzlarımızın lokasyonu semtlere uygun olarak düşünülmüştür. Havuzlara ulaşmada sorun çekmeyeceksiniz. Yüzme kursları fiyatları hakkında da internet sitemizden fikir edinebilirsiniz.

En Çok Okunanlar

Kelebek Yüzme Tekniği

Kelebek Yüzme Tekniği – Butterfly Swimming Technique Kelebek Yüzme tekniği 1930′lu yılların başından itibaren kelebek …