Pazartesi , Nisan 23 2018
Ana Sayfa / Blog / Çocuklar İçin Yüzme Kursları ve Havuzlar

Çocuklar İçin Yüzme Kursları ve Havuzlar

Eğitim olmadan olmaz sözüne gönülden inanan ve bunun için ellerinden geleni yapan anne babalara saygılarımızı sunarak eğitim kavramının bir bütün olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Çocuğunuz sadece iyi bir öğrenci olarak kalmamalı, bu onun öğrendiğini gösterir. Eğitim ise bedenen ve ruhen gelişmeyi de kapsar.

Hayattaki en değerli varlığınız olan çocuğunuzun sağlıklı bir sosyal gelişim göstermesi için derslerinin yanında yararlı aktivitelerle uğraşması gerek. Spor ve özellikle yüzme bu konuda hemen akla gelen çok faydalı bir uğraştır. Konunun burasında soracağınız nasıl sorusunun yanıtını ise çocuklar için yüzme kulüpleri, kursları ve havuzlar var şeklinde cevaplamaktayız.  Çocuk yüzme havuzları Maltepe bölgesinde kulübümüz bünyesinde düzenlenen kursların eğlenceli ders mekanlarıdır.

Ata Yüzme Spor Kulübü

2010 yılında kurulan kulübümüz Türkiye Yüzme Federasyonuna bağlı olarak çocuklar ve yetişkinler için yüzme kursları düzenlemektedir. internet sitemiz üzerinden, atayuzme.com.tr formatında gerekli bütün ön bilgiyi bulabilirsiniz. Bu arada İstanbul Anadolu yakası Yakacık’ta olan merkez ofisimize gelerek misafirimiz de olabilirsiniz.

Yüzme kurslarımız ile ilgili olarak aklınızdaki her soru cevaplanacaktır. Önceden randevu alarak gelmenizi rica ederiz. Ziyaretiniz sırasında uygun olduğunda eğitmenlerimiz gözetiminde yapılan dersleri izleyebilir, çocuğunuzun yüzme eğitmeniyle de tanışabilirsiniz.

Bu tanışma, yetişkin kurslarından başka çocukların katılacağı yüzme kursları öncesi onun eğitimi açısından çok daha iyi sonuç verecektir. Çocuk yüzme havuzları Maltepe’de nerede var sorusunun sizi bizle tanıştıracağını düşünüyoruz.

Kurslarımız Farklı Kategorilerde Düzenlenmektedir

Çocuğunuzun yüzme öğrenmesini, biliyorsa geliştirmesini ve yüzme sporu yaparak büyümesini istiyorsanız öncelikle sitemiz içinde geçen çocuk yüzme kursu bölümü ilginizi çekecek. Çocuk yüzme kursları Maltepe konusu içinde kurslarımızın üç farklı havuzda ve dört farklı kategoride sürdüğünü okuyacaksınız. Çocuklarınız kurslarımızda;

  • Grup yüzme dersi alan öğrencimiz olabilir,
  • Birebir yüzme dersi alabilir,
  • Yüzme biliyorsa aylık üyemiz olarak sağlık ve spor amaçlı yer alabilir,
  • Yarışmalara katılabilecek sporcu (müsabık sporcu) olarak eğitilebilir. Bu grup için seçmeler çocukların yetenekleri doğrultusunda kulübümüzde yapılmaktadır. Başarılı sporcuların kariyer hikayeleri içinde en başta spor kulüplerinin adının geçtiğini hemen hatırlatalım.

En Çok Okunanlar

Kelebek Yüzme Tekniği

Kelebek Yüzme Tekniği – Butterfly Swimming Technique Kelebek Yüzme tekniği 1930′lu yılların başından itibaren kelebek …