Pazartesi , Nisan 23 2018
Ana Sayfa / Blog / Maltepe Yetişkin Yüzme Kursu

Maltepe Yetişkin Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yetişkinler için yüzme kurslarımız başladı! Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı yarı olimpik yüzme havuzunda yetişkinler için grup dersler veya bire bir özel yüzme dersler eşliğinde yüzme dersleri vermeye devam ediyoruz.

Ata Yüzme Spor Kulübü Maltepe yüzme kursları aylık üyelikler şeklinde olup yüzme dersleri bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Aylık üyelikler şeklinde düzenlenen yetişkin yüzme kurslarına katılım hafta da iki gündür. Her eğitim süresi bir saat sürmektedir.

Su ve derinlik korkunuz mu var? Size biz yardımcı olalım.

Maltepe yüzme havuzu yetişkinler için yüzme kursları üç aşamadan oluşmaktadır. Her yeni kursa başlayacak olan yetişkinlerin seviyelerine göre düzenlediğimiz eğitim basamaklarına kolayca yüzme öğrenebilir veya yüzme tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca yüzme bilen yetişkinler spor amaçlı bize katılabilirler. Maltepe yetişkin yüzme kursları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve sorularınızı karşılığını bulabilirsiniz.

Yetişkinler İçin Yüzme Kursu

En Çok Okunanlar

Kelebek Yüzme Tekniği

Kelebek Yüzme Tekniği – Butterfly Swimming Technique Kelebek Yüzme tekniği 1930′lu yılların başından itibaren kelebek …