Pazartesi , Nisan 23 2018
Ana Sayfa / Blog / Profesyonellerden Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Profesyonellerden Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Profesyonellerden Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Özel yüzme kursu hizmeti veren kurumumuz sizlere yüzme öğrenme konusunda hem psikolojik hem de bilinçli ve doğru bir şekilde yüzme öğrenmeniz konusunda eğitim vermektedir. İstanbul’un Ataşehir semtinde yer alan kursumuz merkezi bir konumda olup, ulaşımda zorluk yaşamadan bizlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Eğitimcilerimiz kendi alanlarında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Yüzme bilmek yüzme öğretebilmek anlamına gelmemektedir. Bu nedenle eğitimcilerimizin bu konuda eğitim verebilmelerine olanak sağlayan özel sertifikaları bulunmaktadır. Sizlere itina ile sunduğumuz özel yüzme dersi Ataşehir semtinin nezih ortamında yer almaktadır.

Yaş guruplarına uygun uzmanlıkları bulunan eğitimcilerimiz birebir ve gurup halinde yüzme dersleri verebilecek donanıma sahiptirler. Türkiye Yüzme Federasyonu’ndan sertifikalı profesyonel eğitimcilerimiz sizlere doğru bir şekilde yüzme öğrenebilmeniz konusunda gerekli olan eğitim programlarını özenle uygulamaktadırlar.

Neden Yüzme Dersi Almalısınız?

Yüzme sporu, yüzme eylemi bireysel olarak yapılan bir eylem olduğundan kişinin çocuk yaşlardan itibaren özgüvenli olmalarına destek olmaktadır. Yüzmeyi küçük yaşlarda öğrenmemiş olan 14 yaş üzeri yetişkinler için de gurupları bulunan kursumuz, özel yüzme dersi Ataşehir olarak sizlere İstanbul’un merkezi konumunda hizmet vermekteyiz.

Birebir derslerimizle eğitimcilerimiz sizlerin sağlıklı, başarılı ve daha sosyal bireyler olabilmenizi sağlayacak olan yüzmeyi kısa sürede profesyonel olarak öğretmektedirler. Pek çok rahatsızlığın ilerlemesine engel olan ve sağlığınızı devamlılığı için elzem olan yüzmeyi öğrenerek daha sağlıklı ve yaşam kalitesi daha yüksek bireyler olmanıza destek olmaktayız.

Kursumuzda Verilen Dersler

Kursumuzda sizlerin suda durma beceriniz öncelikli olarak dikkate alınmakta ve kişiye özel eğitim programı hazırlanmaktadır. Su fobiniz var ise öncelikle bunun giderilmesi için psikolojik ve uygulamalı dersler verilmektedir. Serbest stil, kurbağalama, kulaç atma, suda rahat durabilme, nefes kontrolü gibi yüzme için elzem olan konu başlıkları özel yüzme dersi Ataşehir semtinin nezih ortamında itina ile sizlere öğretilmektedir.

Vücudunuzun genel koordinasyonunu sağlayabilmeniz için en basitten en zora doğru sıralanan stillerin her aşaması tek tek öğretilerek yeni bir stile geçilmektedir. Profesyonel eğitimcilerimiz kişiye özel uygulanan programlarında sizlerin doğru bir şekilde suda doğru bir şekilde durmanızı, nefes kontrolünüzü, kol ve bacak kontrolünüzü sağlayacak aşamalarla dersleri vermektedirler.

Hakkında maltepe_havuzlari

En Çok Okunanlar

Çocuklar Ataşehir Yüzme Kursları’nda Yüzmeyi Öğreniyor

Ataşehir yüzme kursları İstanbul Anadolu yakasında yüzücülere hizmet sunmaktadır.  Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik …