Pazar , Mayıs 27 2018
Ana Sayfa / Üyelik

Üyelik

atayuzme_logoNasıl Üye Olabilirim? Dersler Nasıl İşleniyor?

Yüzme eğitimlerimize katılmadan önce bize ulaşarak randevu talebinde bulunmanızı rica ediyoruz.

Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelikten oluşmaktadır. Yüzme eğitimlerimizin yanı sıra yüzme bilenler yine aylık üyelik şeklinde spor amaçlı katılabilir. Yetişkin ve çocuklar için aylık üyeliklerimiz hafta da iki ders ayda sekiz ders olarak işlenmektedir.

Bu durum yüzme bilenler içinde geçerlidir. Yüzme eğitimlerimizde yüzme bilmeyen yetişkin ve çocuklar grup dersler şeklinde yüzme öğrenmektedirler. Yüzme eğitim sınıflarımızda çalışmalarımız her bir grupta maksimum beş kişi olacak şekilde eğitim vermekteyiz. Her eğitim grubunun başında bir eğitmen bulunmaktadır.

Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerimiz üç istasyondan oluşmaktadır. Her yeni üyemiz için eğitim programlarımıza dahil etmekteyiz.

Yüzme kursları hakkında merak edilen diğer sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Ata Yüzme Spor Kulübü?

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu yakasında birden farklı yüzme havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimleri veren Türkiye yüzme federasyonuna bağlı Akredite bir kulüptür.

İstanbul Anadolu yakasında Maltepe, Üsküdar, Ataşehir, Kartal Yakacık yüzme havuzlarında yüzme eğitimlerini devam ettirmektedir. Size en yakın tesislerimizde yüzme eğitimi alabilir, yüzme biliyorsanız spor amaçlı katılabilirsiniz. Yüzme sportif faaliyetlerimiz yaz kış olmak üzere devam etmektedir.

 

Yetişkin ve çocuk yüzme kursları iki kategoriden oluşmaktadır.

  • Grup Yüzme Eğitimleri ( maksimum beş kişi ile yapılmaktadır. )
  • Bireysel Yüzme Eğitimleri ( Bireysel özel yüzme dersleri bire bir olarak yapılmaktadır. )