Pazartesi , Nisan 23 2018
Ana Sayfa / Blog / Yetişkinler İçin Özel Yüzme Dersleri

Yetişkinler İçin Özel Yüzme Dersleri

yetiskinler-icin-oze-yuzme-dersi

Yetişkinler için özel yüzme dersleri kişinin suya karşı adaptasyonu, spor geçmişi ve kişinin yüzme becerileri göz önünde bulundurularak özel yüzme eğitim programı düzenlemekteyiz. Her yeni bire bir özel yüzme dersi almak isteyen yetişkinin o anki psikolojisi ve diğer etkenler doğrultusunda eğitim programı düzenlemekteyiz.

Su korkunuz mu var? Yada hızlı bir şekilde mi yüzme öğrenmek istiyorsunuz. O halde sizin için yapacağımız özel eğitim programlarımıza katılabilirsiniz.

Özel yüzme derslerinde yüzme eğitmeniniz ilk dersten itibaren bire bir olarak suda olacak şekilde sizlere yüzme tekniklerini teorik ve pratik olmak üzere sizlere öğreteceklerdir. Yüzerken su üzerinde kalmak, doğru kulaç atarak teknik yüzme öğrenecek şekilde eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siz suda kendi öz güveninizi kazanana kadar yüzme eğitmenlerimiz suda olacak, sizler belli bir seviyeye geldiğiniz de suda yalnız başınıza yüzmeye başladığınızda yüzme hocanızı sizlere dışarıdan komutlar vererek ve gözeterek eğitimler gerçekleşecektir.

En Çok Okunanlar

Kelebek Yüzme Tekniği

Kelebek Yüzme Tekniği – Butterfly Swimming Technique Kelebek Yüzme tekniği 1930′lu yılların başından itibaren kelebek …